Списки победителей соревнований г. Конотоп

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КАРАТЕ «ІКА ГОСОКУ РЮ БУДО»

15-й ОБ’ЄДНАНИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
З КАРАТЕ-ДО (версії FSKA та Госоку Рю)
21.02.2016
М. КОНОТОП

СПИСКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ

КАТА ІНДИВІДУАЛЬНІ

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
КАТА ALL STYLES Юнаки до 6 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 6
1 місце Біла Лілія, Суми Глух Арсен
2 місце КФКС, Київ Беседін Юрій
3 місце КФКС, Київ Лемза Гліб
КАТА ALL STYLES Юнаки 6-7 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 25
1 місце Прогрес, Суми Дученко Тимур
2 місце Біла Лілія, Суми Чесноков Акім
3 місце Прогрес, Суми Пехтерев Михайло
КАТА ALL STYLES Юнаки 8-9 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 41
1 місце КФКС, Київ Мартинюк Єгор
2 місце Воїн, Конотоп Рибалов Роман
3 місце Воїн, Конотоп Москаленко Андрій
КАТА ALL STYLES Юнаки 10-11 p дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 15
1 місце Воїн, Конотоп Лізогубов Євген
2 місце Терра, Суми Тимченко Богдан
3 місце Терра, Суми Юдін Денис
КАТА ALL STYLES Юнаки 10-11 p дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 15
1 місце Воїн, Конотоп Било Владислав
2 місце Воїн, Конотоп Омельченко Сергій
3 місце Воїн, Конотоп Садовничий Тарас
КАТА ALL STYLES Юнаки 12-13 p дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце Воїн, Конотоп Новіков Ярослав
2 місце КФКС, Київ Фаль Андрій
3 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Захаренко Владислав
КАТА ALL STYLES Юнаки 12-13 p дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 8
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Комендант Богдан
2 місце Воїн, Конотоп Новіков Ярослав
3 місце Легіон, Свеса Старіков Даніїл
КАТА GOSOKU Юнаки 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Воїн, Конотоп Талала Владислав
2 місце Воїн, Конотоп Супрун Владислав
КАТА RENGOKAI Юнаки 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 8
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Шевчик Ігор
2 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Ігнатенко Костянтин
3 місце Воїн, Конотоп Талала Владислав
КАТА GRAND CHAMPION Юнаки 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 8+2
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Ігнатенко Костянтин
КАТА GOSOKU Юнаки 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце Воїн, Конотоп Талала Владислав
3 місце Воїн, Конотоп Супрун Владислав
КАТА RENGOKAI Юнаки 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Мороко Олександр
3 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Юрков Іван
КАТА GRAND CHAMPION Юнаки 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3+3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур

КАТА GOSOKU Чоловіки 18 р і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце Терра, Суми Мащенко Іван
КАТА RENGOKAI Чоловіки 18 р і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце Воїн, Конотоп Маслак Артем
КАТА GRAND CHAMPION Чоловіки 18 р і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3+3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
КАТА ALL STYLES Дівчата 6-7 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце КФКС, Київ Фаль Яна
2 місце Біла Лілія, Суми Вакула Марго
КАТА ALL STYLES Дівчата 8-9 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 6
1 місце Біла Лілія, Суми Сидоренко Поліна
2 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Зикунова Владислава
3 місце Біла Лілія, Суми Жукова Софія
КАТА ALL STYLES Дівчата, 10-11 p, дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Прогрес, Суми Трушина Аліна
2 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Кокоровець Анна
3 місце Прогрес, Суми Танасійчук Катерина
КАТА ALL STYLES Дівчата, 10-11 p, дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Бровченко Іванна
2 місце Прогрес, Суми Трушина Аліна
КАТА ALL STYLES Дівчата, 12-13 p, дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Біла Лілія, Суми Субота Карина
2 місце Патріот, Шостка Журавльова Софія
3 місце Прогрес, Суми Танасійчук Катерина
КАТА ALL STYLES Дівчата, 12-13 p, дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьова Каріна
2 місце Легіон, Свеса Томчук Альона
3 місце Біла Лілія, Суми Субота Карина
КАТА GOSOKU Дівчата 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьова Каріна
2 місце Легіон, Свеса Соловьйова Катерина
3 місце Легіон, Свеса Томчук Альона
КАТА RENGOKAI Дівчата 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Єфременко Поліна
2 місце Легіон, Свеса Коник Валерія
КАТА GRAND CHAMPION Дівчата 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4+2
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
КАТА GOSOKU Дівчата 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце Легіон, Свеса Соловьйова Катерина
2 місце Легіон, Свеса Коник Валерія
3 місце Воїн, Конотоп Садовнича Анна
КАТА RENGOKAI Дівчата 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Біла Лілія, Суми Бондаренко Катерина
2 місце Воїн, Конотоп Садовнича Анна
КАТА GRAND CHAMPION Дівчата 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4+2
1 місце Біла Лілія, Суми Бондаренко Катерина
КАТА GOSOKU Жінки 16 p і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Терра, Суми Прокопенко Марина
2 місце Воїн, Конотоп Садовнича Анна
КАТА RENGOKAI Жінки 16 p і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце Біла Лілія, Суми Бондаренко Катерина
2 місце Воїн, Конотоп Садовнича Анна
КАТА GRAND CHAMPION Жінки 16 p і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2+2
1 місце Терра, Суми Прокопенко Марина

КУМІТЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
SHOBU NIHON Юнаки до 6 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 7
1 місце Біла Лілія, Суми Глух Арсен
2 місце КФКС, Київ Лемза Гліб
3 місце КФКС, Київ Булхін Тимур
SHOBU NIHON Юнаки 6 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 12
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Пятниця Матвій
2 місце Терра, Суми Качан Дмитро
3 місце Біла Лілія, Суми Маслюк Мирослав
SHOBU NIHON Юнаки 7 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 17
1 місце Терра, Суми Остапенко Кирило
2 місце Біла Лілія, Суми Ісмаїлов Роман
3 місце Біла Лілія, Суми Стрелець Іван
SHOBU NIHON Юнаки 8 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 18
1 місце Терра, Суми Панасюра Єгор
2 місце Терра, Суми Недошивкін Максим
3 місце Біла Лілія, Суми Стадник Віталій
SHOBU NIHON Юнаки 9 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 27
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Белобаба Владимлав
2 місце Терра, Суми Шевельов Артем
3 місце ЯДЮСШ, Ямполь Кожедуб Олександр
SHOBU NIHON Юнаки 10-11 р дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 16
1 місце Терра, Суми Тимченко Богдан
2 місце Терра, Суми Адам Абу Мустафа
3 місце Воїн, Конотоп Ходжаєв Андрій
SHOBU NIHON Юнаки 10-11 р дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 15
1 місце Терра, Суми Пузь Костянтин
2 місце Терра, Суми Козачек Артем
3 місце Терра, Суми Чалий Станіслав
SHOBU NIHON Юнаки 12-13 р дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 6
1 місце Терра, Суми Гетьман Олександр
2 місце Патріот, Шостка Компанець Ярослав
3 місце Воїн, Конотоп Новіков Ярослав
SHOBU NIHON Юнаки 12-13 р дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 10
1 місце Прогрес, Суми Сушко Богдан
2 місце ЯДЮСШ, Ямполь Убирай Станіслав
3 місце ЯДЮСШ, Ямполь Комендант Богдан
SHOBU SANBON Юнаки 14-15 р -60 кг КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце Воїн, Конотоп Талала Владислав
2 місце ЯДЮСШ, Ямполь Ігнатенко Костянтин
3 місце Біла Лілія, Суми Никоненко Ілля
SHOBU SANBON Юнаки 14-15 р +60 кг КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 6
1 місце Патріот, Шостка Целік Владислав
2 місце Патріот, Шостка Сугоняка Віталій
3 місце Воїн, Конотоп Супрун Владислав
GRAND CHAMPION Юнаки 14-15 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4+6
1 місце Воїн, Конотоп Талала Владислав
SHOBU SANBON Юнаки 16-17 р КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце ЯДЮСШ, Ямполь Юрков Іван
3 місце Патріот, Шостка Шашоян Арсен
SHOBU SANBON Чоловіки 18 р і старше КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Воїн, Конотоп Пономарьов Артур
2 місце Терра, Суми Мащенко Іван
3 місце Воїн, Конотоп Маслак Артем

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
SHOBU NIHON Дівчата 6-7 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 2
1 місце КФКС, Київ Фаль Яна
2 місце Біла Лілія, Суми Вакула Марго
SHOBU NIHON Дівчата 8-9 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 7
1 місце Біла Лілія, Суми СидоренкоПоліна
2 місце Біла Лілія, Суми Фоменко Таісія
3 місце Біла Лілія, Суми Жукова Софія
SHOBU NIHON Дівчата 10-11 p, дивізіон В КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 5
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Літвякова Анастасія
2 місце ЯДЮСШ, Ямполь Кокоровець Анна
3 місце Прогрес, Суми Танасійчук Катерина
SHOBU NIHON Дівчата 10-11 p, дивізіон А КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Бровченко Іванна
2 місце Тхеквондо, Конотоп Рябоконь Наталія
3 місце ЯДЮСШ, Ямполь Літвякова Анастасія
SHOBU NIHON Дівчата 12-13 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Аббасова Мирослава
2 місце Воїн, Конотоп Пономарьова Каріна
3 місце Біла Лілія, Суми Субота Карина
SHOBU SANBON Дівчата 14-15 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 4
1 місце ЯДЮСШ, Ямполь Мамедова Дінара
2 місце Біла Лілія, Суми Ступакова Валерія
3 місце Легіон, Свіса Коник Валерія
SHOBU SANBON Дівчата 16-17 p КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ 3
1 місце Легіон, Свіса Коник Валерія
2 місце Біла Лілія, Суми Бондаренко Катерина
3 місце Воїн, Конотоп Садовнича Анна

КАТА КОМАНДНІ МІКСТ

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
до 10 р КІЛЬКІСТЬ КОМАНД 7
1 місце Воїн 1, Конотоп Москаленко, Рибалов, Комар
2 місце Біла Лілія-1, Суми Стаднік, Сидоренко, Чесноков
3 місце Біла Лілія-2, Суми Стаднік, Глух, Чесноков
10-13 р КІЛЬКІСТЬ КОМАНД 4
1 місце Воїн, Конотоп Садовничий, Било, Атряскін
2 місце Терра-3, Суми Тимченко, Панасюра, Криворучко
3 місце Терра-1, Суми Юдін, Коваль, Івченко
14 p та старше КІЛЬКІСТЬ КОМАНД 8
1 місце ЯДЮСШ, Ямпіль Кусовський, Мороко, Шевчик
2 місце Воїн 1, Конотоп Пономарьов, Новіков, Талала
3 місце Воїн 1, Конотоп Супрун, Пономарьова, Омельченко

КУМІТЕ КОМАНДНІ

ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я
SHOBU Чоловіки до 16 р КІЛЬКІСТЬ КОМАНД 6
1 місце Терра-1, Суми Тімченко, Климов, Лагута, Гетьман, Шапоренко
2 місце Воїн 1, Конотоп Било, Ходжаєв, Садовничий, Новіков, Талала
3 місце Терра-3, Суми Юдін, Давидов, Козачок

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

ЗАЛІК СЕРЕД МІСТ ТА РАЙОНІВ ЗАЛІК СЕРЕД ДЮСШ
Місце Команда Місце Команда
1 місце СУМИ 1 місце ДЮСШ «АВАНГАРД», СУМИ
2 місце КОНОТОП 2 місце ЯМПІЛЬСЬКА ДЮСШ, ЯМПІЛЬ
3 місце ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
ЗАЛІК СЕРЕД КЛУБІВ
№ Команда 1 місце 2 місце 3 місце Зайняте місце
1 «ВОЇН», КОНОТОП 19 12 11 1
2 ЯМПІЛЬСЬКА ДЮСШ, ЯМПІЛЬ 12 8 5 2
3 «ТЕРРА», СУМИ 8 9 4 3
4 «БІЛА ЛІЛІЯ», СУМИ 8 8 9 4
5 КФСК, КИЇВ 3 3 2 5
6 «ПРОГРЕС», СУМИ 3 1 4 6
7 «ЛЕГІОН», СВЕСА 2 4 3 7
8 «ПАТРІОТ», ШОСТКА 1 3 1 8
9 «ТХЕКВОНДО», КОНОТОП — 1 — 9

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ Лозова К. А., МК, Суми

ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТАР Негрій М. Г., Свеса

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

два × три =